Světlíky

Rekonstrukce, dodávka a montáž světlíků.

Rekonstrukce stávajících sedlových světlíků

Rekonstruujeme stávající sedlové světlíky na různých typech budov. Rekonstruujeme zejména sedlové střešní světlíky na průmyslových objektech a zároveň dodáváme světlíky nové.

Dodávka a montáž nových světlíků

Zajišťujeme dodávku a montáž nových obloukových, sedlových a shedových světlíků. V některých případech se jedná o atypické světlíky, které budovu ozvláštní.

Dodávka a montáž bodových světlíků

Dodáváme a montujeme bodové světlíky. Bodové světlíky jsou vhodným prosvětlovacím prvkem pro ploché střechy a kromě průmyslových objektů již nachází své uplatnění i u rodinných a bytových domů, kanceláří aj.

Rekonstrukce zasklení světlíků

Se zachováním původní nosné konstrukce s použitím polykarbonátu

  • Stávajíci zasklení je demontováno a po nátěru stávající nosné konstrukce světlíku je tato opatřena novým zasklením s použitím polykarbonátových výplní a nových zasklívacích a klempířských prvků v provedení hliník.

Kompletní výměna sedlových světlíků za obloukové s úpravou obruby

  • V případě značné koroze nosné světlíkové konstrukce je tato v celém rozsahu odstraněna. Stávající světlíková obruba je dle potřeby upravena a na takto připravenou konstrukci je zhotoven nový světlík, vyrobený z hlinikových profilů se zasklením polykarbonátem.

Úprava či doplnění systému větrání světlíkovými okny

  • Tyto systémy lze doplnit o automatické ovládání pomocí ústředny s napojením na čidla vítr – déšť, čidlo teploty nebo systému EPS.

Podívejte se na naše reference

www.tosenovjan.cz

KDYKOLI SE NA NÁS OBRAŤTE

Luděk TOŠENOVJAN

Frýdecká 941, 739 32 Vratimov

Telefon | +420 734 724 507

Email | Ludek.Tosenovjan@seznam.cz

IČ  | 44930658

DIČ | CZ6405030929

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

1 + 5 =